Instagram Gizli Profillere Nasıl Bakılır? (LİLİ)

Zaman zaman Instagram’da gizli profilleri görmeyi hepimiz istemişizdir. Fakat bu zamana kadar hiçbirimiz bakamadık. Tabi fake hesaplar açarak bir şekilde içeri sızanlar hariç. Fake hesap açmakta bir yöntem ama uğraştıran bir yöntem. Hesap açmak, onu düzenleyip gerçek gibi göstermek vs. vs. derken insanın bakma hevesi bile kalmıyor. Birazdan göstereceğimiz yöntemle hiçbir şekilde fake hesap açmanız gerekmeden görmek istediğiniz gizli hesapların %99’unu çok net bir şekilde göreceksiniz.


Peki programın işleyişi nasıl?

Uygulamamız aslında çok büyük bir kullanıcı ağının birleşmesi sayesinde gizli profilleri bizlere gösteriyor.

Nedir bu kullanıcı ağı? Uygulamamız, uygulamayı kullanan kişilerin takip ettiği kişileri kaydediyor. Mesela ben uygulamayı kullanıyorum ve A kişisini takip ediyorum diyelim. Sizde A kişisinin hesabını görmek istiyorsunuz. Siz, A kişisini benim tarafımdan kopyalanıp sisteme gönderildiği için görebiliyorsunuz. Yani gördüğünüz gibi sistem çok mantıklı bir şekilde kurulmuş zekice bir sistem. Buradan da Lili uygulamasının geliştiricisine teşekkür edelim.


Uygulamayı kullanırsam hesabım çalınır mı?

Uygulamayı uzun bir süredir kullanan arkadaşımın dediğine göre uygulamadan şu ana kadar hiçbir problem yaşamamış. Ama yine de kendi orijinal hesabınızdan kullanmanızı önermiyor. Niye dediğimde de, bir fake hesaptan giriş yapıp kullanmak çok daha mantıklı. Boşu boşuna riske girmeye gerek yok diyor.


Uygulamayı Android cihazımda nasıl kullanabilirim?

  • Buraya tıklayarak sürekli güncel olan Lili.apk dosyasını indirmekle başlayalım.
  • Uygulamamızı her zaman nasıl .apk yüklüyor isek o şekilde telefonumuza yüklüyoruz.
  • Kurduktan sonra karşımıza gelen ilk ekrandan Login diyoruz ve Instagram hesabımızı girerek devam ediyoruz.
  • Başarılı bir şekilde giriş yaptıysak karşımıza aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran bizi karşılayacak. Eğer bu ekranı göremezsek tekrardan giriş yapmayı deneyelim.
  • Kurulum işlemini tamamladık. Gizli Profilleri Görüntüleyin kısmına girerek görmek istediğimiz gizli hesabın kullanıcı adını girdiğimiz taktirde karşımıza gizli hesabın paylaştığı resimler, hikayeler, öne çıkarılan hikayelerini net bir şekilde görebiliriz.
  • Aklınıza takılan noktaları aşağıdaki yorumlar bölümünden bizlere sorarak yanıtını kolayca alabilirsiniz.

One thought on “Instagram Gizli Profillere Nasıl Bakılır? (LİLİ)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir