Instagram Hakkında Bilinmeyenler (Soru-Cevap)

Instagram’ı bilmeyenimiz yoktur. Fakat yıllardır kullansak ta bilmediğimiz bazı şeyler olabiliyor. Haydi o bilinmeyenlere göz atalım.

Instagram Soru Cevap

Instagram katıldığım tarihi nasıl öğrenebilirim?

Instagram uygulamasında profilimize girdikten sonra sağ üstteki üç çizgiye dokunuyoruz. Ardından yana kayan ekranda en altta bulunan Ayarlar yazısına dokunuyoruz. Buradan Güvenlik ve hemen ardından Verilerine Eriş dediğimizde karşınıza açılan sayfada ilk sırada katıldığınız tarihi görebilirsiniz.

Instagram önceki e-posta adresleri

Instagram uygulamasında profilimize girdikten sonra sağ üstteki üç çizgiye dokunuyoruz. Ardından yana kayan ekranda en altta bulunan Ayarlar yazısına dokunuyoruz. Buradan Güvenlik ve hemen ardından Verilerine Eriş dediğimizde karşınıza açılan sayfada dördüncü sırada önceki mail adreslerinizi görebilirsiniz.

Instagram önceki telefon numaraları

Instagram uygulamasında profilimize girdikten sonra sağ üstteki üç çizgiye dokunuyoruz. Ardından yana kayan ekranda en altta bulunan Ayarlar yazısına dokunuyoruz. Buradan Güvenlik ve hemen ardından Verilerine Eriş dediğimizde karşınıza açılan sayfada beşinci sırada önceki telefon numaralarınızı görebilirsiniz.

Instagram önceki kullanıcı adı

Instagram uygulamasında profilimize girdikten sonra sağ üstteki üç çizgiye dokunuyoruz. Ardından yana kayan ekranda en altta bulunan Ayarlar yazısına dokunuyoruz. Buradan Güvenlik ve hemen ardından Verilerine Eriş dediğimizde karşınıza açılan sayfada Profil Bilgileri başlığı altından hemen önceki kullanıcı adlarınızı görebilirsiniz.

Instagram önceki adlar

Instagram uygulamasında profilimize girdikten sonra sağ üstteki üç çizgiye dokunuyoruz. Ardından yana kayan ekranda en altta bulunan Ayarlar yazısına dokunuyoruz. Buradan Güvenlik ve hemen ardından Verilerine Eriş dediğimizde karşınıza açılan sayfada Profil Bilgileri başlığı altından hemen önceki adlarınızı görebilirsiniz.

Instagram biyografideki önceki bağlantılar

Instagram uygulamasında profilimize girdikten sonra sağ üstteki üç çizgiye dokunuyoruz. Ardından yana kayan ekranda en altta bulunan Ayarlar yazısına dokunuyoruz. Buradan Güvenlik ve hemen ardından Verilerine Eriş dediğimizde karşınıza açılan sayfada Profil Bilgileri başlığı altından hemen biyografideki önceki bağlantılarınızı görebilirsiniz.

Instagram takip isteği attığım kişiler

Instagram uygulamasında profilimize girdikten sonra sağ üstteki üç çizgiye dokunuyoruz. Ardından yana kayan ekranda en altta bulunan Ayarlar yazısına dokunuyoruz. Buradan Güvenlik ve hemen ardından Verilerine Eriş dediğimizde karşınıza açılan sayfada Bağlantılar başlığı altından hemen takip isteği attığınız hesapları görebilirsiniz.

Instagram takipçilerin listesi

Instagram uygulamasında profilimize girdiğimizde hemen karşımıza takipçilerimiz çıkacaktır.

Instagram takip ettiğiniz hesaplar

Instagram uygulamasında profilimize girdiğimizde hemen karşımıza takip ettiklerimiz çıkacaktır.

Instagram takip ettiğiniz konu etiketleri

Instagram uygulamasında profilimize girdiğimizde hemen karşımıza takip ettiklerimiz çıkacaktır. Takip ettiklerimize dokunduğumuzda karşımıza bir liste açılacak ve ilk sırasında takip ettiğimiz konu etiketleri olacaktır.

Instagram engellediğiniz hesaplar

Instagram uygulamasında profilimize girdikten sonra sağ üstteki üç çizgiye dokunuyoruz. Ardından yana kayan ekranda en altta bulunan Ayarlar yazısına dokunuyoruz. Buradan Gizlilik ve hemen ardından Engellenen Hesaplar dediğimizde karşınıza engellediğiniz hesaplar gelecektir.

Instagram hikayeyi gizlediğiniz hesaplar

Instagram uygulamasında profilimize girdikten sonra sağ üstteki üç çizgiye dokunuyoruz. Ardından yana kayan ekranda en altta bulunan Ayarlar yazısına dokunuyoruz. Buradan Gizlilik ve hemen ardından Hikaye deyip sonrasında da açılan sayfadan Hikayeyi Gizle kısmından görebilirsiniz.

Instagram sessize alınan hesaplar

Instagram uygulamasında profilimize girdikten sonra sağ üstteki üç çizgiye dokunuyoruz. Ardından yana kayan ekranda en altta bulunan Ayarlar yazısına dokunuyoruz. Buradan Gizlilik ve hemen ardından en altlarda bulunan Sessize Alınan Hesaplar dediğimizde karşınıza sessize aldığınız hesaplar gelecektir.

Instagram yakın arkadaşları görme

Instagram uygulamasında profilimize girdikten sonra sağ üstteki üç çizgiye dokunuyoruz. Ardından yana kayan ekranda Yakın Arkadaşlar bölümü gelecektir. Dokunduğunuzda yakın arkadaşlarınızı görebilirsiniz.

Instagram doğrulama (mavi tik talebi)

Instagram uygulamasında profilimize girdikten sonra sağ üstteki üç çizgiye dokunuyoruz. Ardından yana kayan ekranda en altta bulunan Ayarlar yazısına dokunuyoruz. Buradan Hesap ve hemen ardından en altlarda bulunan Doğrulama İste dediğimizde karşınıza mavi tik talep formu gelecektir. Doldurup uygun bulunduğunuz taktirde mavi tik alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir