Godaddy Hesap Kilidi Nasıl Kaldırılır?

Godaddy bazı durumlardan dolayı hesabınız kilitleyebilir. Bu durum hesap sahibi isim soyismi ile alım yapılan kart sahibinin isim soyisminin farklı olması gibi durumlar olabilir.


Hesap Kilidini Kaldırma Talebi

Güvenliğinizi sağlamak amacıyla Doğrulama Ofisimiz son hesap etkinliklerini doğrulamak için gereken belgeleri alana kadar alıcı hesabı ********* erişimi geçici olarak devre dışı bırakılmıştır. Önlem amaçlı bu adım sizi yani değerli müşterimizi çevrimiçi dolandırıcılardan ve kimlik hırsızlığından korumak için alınan bir güvenlik tedbiridir. Gerekli belgeleri aldıktan sonra hesabınızın durumunu yeniden değerlendireceğiz. Erişimin tekrar açıldığını belirten onay da dahil tüm bildirimler dosyadaki e-posta adresine gönderilecek.

Lütfen Unutmayın: Müşteri Hizmetleri bu doğrulama talebi için gerekli tüm süreçleri takip etmek durumundadır. Telefon sorguları bu işlem ile istenen belgeleri sağlamaya yönlendirilecektir.

-Diye bir uyarıyla karşılaşacaksınız. Hemen çözümünü anlatalım.Evet arkadaşlar işlem çok basit resimde gördüğünüz gibi bir ekranla karşılacaksınız.

  • Buraya alttaki kısımdan sizden istenen şeyleri göndermeniz halinde siteniz ortalama 10 dk içerinde açılıyor.
  • İstenen şeyler genelde kimliğinizin ön arka yüzleri
  • Veya kredi kartınızın ön arka yüzleri

Belirtilen şeyleri gönderirseniz belirttiğimiz gibi 10 dakikada açılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir